Streymoy

Guðrun Johansen

Guðrun Johansen

Umboð fyri Aloevera

location iconHoyvík
whatsapp icon 50 99 24
gmail icon aloevera@aloevera.fo

Ninni Holm

Ninni Holm

Seljari

location iconArgir
whatsapp icon 25 63 25
gmail icon ninni@aloevera.fo

Olna Joensen

Olna Joensen

Seljari

location iconTórshavn
whatsapp icon 21 14 55
gmail icon olna@aloevera.fo

Selma Olsen

Selma Olsen

Seljari

location iconTórshavn
whatsapp icon 25 69 78
gmail icon selma@aloevera.fo

Norðoyggjar

Elna Joensen

Elna Joensen

Seljari

location iconKlaksvík
whatsapp icon 75 64 49
gmail icon elna@aloevera.fo

Durita Isaksen

Durita Isaksen

Seljari

location iconKlaksvík
whatsapp icon 22 21 35
gmail icon durita@aloevera.fo

Eysturoy

Hildibjørg Sólsker

Hildibjørg Sólsker

Seljari

location iconOyrabakki
whatsapp icon 22 02 14
gmail icon hildibjorg@aloevera.fo

Turið í Kongsbø

Turið í Kongsbø

Seljari

location iconNorðragøta
whatsapp icon 25 20 97
gmail icon turid@aloevera.fo

Jana í Lambanum

Jana í Lambanum

Seljari

location iconFuglafjørður
whatsapp icon 22 76 77
gmail icon jana@aloevera.fo

Orkis

Orkis

Seljari

location iconSaltangará
whatsapp icon 44 82 89
gmail icon Orkis@orkis.fo

Suðuroy

Helena Magnussen

Helena Magnussen

Seljari

location iconTrongisvágur
whatsapp icon 58 90 22
gmail icon helena@aloevera.fo

Ása Bech

Ása Bech

Seljari

location iconPorkeri
whatsapp icon 26 95 21
gmail icon asa@aloevera.fo

Sandoy

Rólant Vidtfeldt

Rólant Vidtfeldt

Seljari

location iconSandur
whatsapp icon 36 16 10
gmail icon hjarolant@olivant.fo

Vágar

Poula Davidsen

Poula Davidsen

Seljari

location iconSørvágur
whatsapp icon 25 38 62
gmail icon poula@aloevera.fo

Vilt tú vera partur av okkum?

Tú ert vælkomin at senda eina umsókn til okkum

Set teg á bíðilistan Vit senda tær eina áheitan, tá ið vøran er tøk aftur á goymslu. Vinaliga skriva tín teldupost niðanfyri.
0
    0
    Tín vørukurv
      Aftur til vørukurv